Ospravedlňujeme sa Vám, osobné prevzatie tovaru v našej predajni momentálne nie je možné. Tovar odosielame len poštou.

TENCEL® Premium nepremokavá plachta s PU záterom

Výrobca: STACO

Materiál: 100% TENCEL® (lyocell) + PU záter, guma
Farba:
Rozmer:
Neponúkame Váš rozmer? Nevadí, napíšte nám na admin@nepremokaveplachty.sk a my Vám pošleme cenovú ponuku priamo na Vami požadovaný rozmer.

Príplatkové služby:

Dostupnosť: Na objednávku do 5 prac. dní
Cena za kus: Zvoľte si rozmer.
Množstvo:

TENCEL® je prírodné vlákno botanického (rastlinného) pôvodu, získané zo surového eukalyptového dreva. Je omnoho jemnejšie a mäkšie, než bavlna. Má výborné termoregulačné vlastnosti. TENCEL® je vhodný pre citlivú pokožku, je antialergický, zabraňuje množeniu baktérií. Je super hladký a veľmi príjemný na dotyk.

Celková gramáž je až 170 g/m2, z toho TENCEL® (lyocell) je až 140 g/m2 a polyuretán je 30 g/m2. Momentálne v tejto kvalitnejšej gramáži je v bledožltej farbe.

Zloženie:
Vrchnú časť tvorí 100% TENCEL® (lyocell)
a spodnú časť tvorí 100% polyuretánový záter (PU, PUL, PUR).

TENCEL® je 100% prírodný materiál, vyrábaný z eukalyptového dreva.

Prestieradlo z tohto materiálu je odporúčané pre všetkých alergikov, astmatikov a ľudí s kožnými chorobami.

Ukážka priedušnosti

Polyuretánový záter má takú vlastnosť, že neprepustí do Vášho matraca žiadnu tekutinu, avšak z Vášho matraca smerom von prepustí vzduch, preto sú tieto plachty priedušné a matrac pod nimi dýcha. Taktiež sa spiaci na takejto nepremokavej plachte nepotí.

Je to napínacie jednovrstvové nepremokavé prestieradlo zložené z dezénu TENCEL®, ktorý je tepelne spracovaný s nepremokavou vrstvou z polyuretánu a tým tvoria jeden celok. Nepremokavá plachta je na krajoch ukončená gumičkou. Napínacia gumička je všitá po celom obvode nepremokavej plachty.

Táto plachta je komplet celá, aj zo všetkých štyroch bokov, nielen na vodorovnej časti a aj v tých najväčších veľkostiach nepremokavá.

Vrchná časť tohto prestieradla sa nešmýka na spodnej časti prestieradla, pretože tvoria jeden celok.

Toto nepriepustné prestieradlo je veľmi hladké a veľmi príjemné na dotyk. Je jemnejšie než jersey.

Je vhodné pre deti a dospelých, ktorí sa napríklad pomočujú, alebo raňajkujú v posteli. Slúži taktiež ako bariéra proti roztočom a iným nečistotám, keď si chcete ochrániť vaše matrace.

Výrobky sú zdravotne nezávadné a sú vhodné aj pre deti do 3 rokov.

Certifikovaný materiál

Plachty sa šijú z certifikovaného materiálu .

Ošetrenie
Symbol Vysvetlenie
šetrné pranie max. 40°C šetrné pranie vo vrecku na pranie bielizne v práčke, max. teplota 40°C
mierne mechanické pôsobenie, mierne odstreďovanie, nepoužívať avivážne prostriedky
nesmie sa bieliť nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór
môže sa sušiť v sušičke môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, avšak sušičky môžu spôsobiť skrátenie životnosti výrobku, takže odporúčame používať len v nevyhnutnom prípade
nesmie sa žehliť nesmie sa žehliť, naparovanie a spracovanie parou je neprípustné
nesmie sa chemicky čistiť nesmie sa chemicky čistiť, nesmú sa odstraňovať škvrny organickými rozpúšťadlami

Nepriepustné plachty je možné vyrobiť momentálne len v žltom dezéne. Správne objednávanie plachty je také, že si premeriate spiacu časť matraca – teda jeho šírku a dĺžku a objednáte podľa toho. Nekupujte si menšiu a ani zbytočne veľkú plachtu.

Pri rozmere plachty do 60x120 je maximálna výška bočnice 17cm.

do 60x120 cm

Plachty vo veľkosti matraca do 60x120 cm sú šité maximálne na výšku vášho matraca cca 12 cm, pretože po ušití je celková výška plachty asi 17 cm. Takže pod matracom zostáva asi 5 cm.

Pri rozmere plachty do 80x180 je maximálna výška bočnice 19cm.

do 80x180 cm

Plachty vo veľkosti matraca do 80x180 cm sú šité maximálne na výšku vášho matraca cca 14 cm, pretože po ušití je celková výška plachty asi 19 cm. Takže pod matracom zostáva asi 5 cm.

Pri rozmere plachty nad 80x180 je maximálna výška bočnice 22cm.

nad 80x180 cm

Plachty vo veľkosti matraca nad 80x180 cm sú šité maximálne na výšku vášho matraca cca 17 cm, pretože po ušití je celková výška plachty asi 22 cm. Takže pod matracom zostáva asi 5 cm.

Ak máte vyšší matrac, zaškrtnite "Príplatok za zvýšený okraj plachty" pod políčkom "Rozmer" a uveďte nám túto výšku do poznámky v nákupnom košíku. Ušijeme pre Vás plachty tak, aby Vám to vyhovovalo. Zvýšenie okraja plachty je za príplatok 3€ za jednu plachtu. Prosíme Vás, zmerajte si výšku Vášho matraca skôr než uskutočníte objednávku. Nepriepustné plachty sa šijú individuálne na mieru zákazníka, nie je to sériová výroba.

V prípade, že Vám naše rozmery nevyhovujú, napíšte alebo zavolajte, pošleme Vám cenovú ponuku a vyrobí sa Vám akýkoľvek rozmer podľa Vašich potrieb.

Odosielajú sa k Vám do 5 pracovných dní od pripísania Vašej platby na náš firemný účet.