Biela a smotanová farba v TENCEL™ materiáli opäť v ponuke.
NOVINKA - Rozšírená ponuka farieb v Smartcel™ materiáli. Doplnili sme opäť farebnú škálu a rozšírili sme ju o dalšie 4 farby - fialová, levanduľová, tmavomodrá a tyrkysová.

Vankúšik na hemoroidy, popôrodník DOPREDAJ

Výrobca: slovenský
Materiál: 100% bavlna
Rozmer:
Dostupnosť: Skladom
Cena za kus: Zvoľte si rozmer.
Množstvo:

Povrchový materiál: 100% farebná husto tkaná vzorovaná bavlna s gramážou 145 gr/m2.

Dezén vankúšika je flanel, krep alebo hladká bavlna – podľa aktuálnych skladových zásob. V prípade, že máte záujem o nejakú farbu, napíšte to do poznámky v nákupnom košíku a budeme sa snažiť to prispôsobiť vášmu želaniu podľa toho, čo je práve u nás skladom.

Náplň vankúša: vysokokvalitné silanizované duté antialergické vlákno zo 100 % polyesteru.

Vankúšik s rozmerom 45x45 cm má hmotnosť 350-400 gramov, možno ho prať na 40 stupňov Celzia, najlepšie však len ručne.

K tomuto vankúšiku je možné si doobjednať aj návliečku na tento popôrodník, ktorý slúži ako ochrana pred ušpinením. Je na gombíky a jeho veľkosť je 50x50 cm, aby sa na ňom potom pohodlne sedelo.

Povrchový materiál je 100 % prírodný a je pre ľudský organizmus zo zdravotného hľadiska jeden z najlepších, pretože je dostatočne vzdušný. Tieto vankúše sú veľmi vhodné pre mamičky po pôrode ale aj pre ľudí, ktorí, ktorí majú zdravotné problémy pri sedení, alebo napríklad aj pre dlhodobo ležiacich pacientov. Vankúšik si zachováva pôvodnú kvalitu aj pri jeho dlhodobom používaní.

Tabuľka aktuálneho skladového množstva

vankúšik 45x45cm 3ks
návliečka 50x50cm 9ks