Ospravedlňujeme sa Vám, osobné prevzatie tovaru v našej predajni momentálne nie je možné. Tovar odosielame len poštou.

Prestierania

Výrobca: slovenský
Materiál: 100% polyester - teflón
Farba:
Ukončenie:
Rozmer:
Dostupnosť: Na objednávku do 10 prac. dní
Cena za kus: Zvoľte si rozmer.

Farbu dezénu si vyberajte prosím podľa dezénov, ktoré sú vyobrazené v kategórii teflónových obrusov jednofarebných a teflónových obrusov vzorovaných.

Ponúkame vám rôzne jednofarebné alebo vzorované prestierania, ktoré si môžete skombinovať podľa vašich predstáv a tým vyzdobiť váš stôl. Sú vyrobené z materiálu, ktorý odpudzuje tekutiny.

Po vypratí je ich potrebné jemne prežehliť, čím sa obnoví ich odpudivá schopnosť. Tieto teflónové výrobky vykazujú úsporu nákladov na ich údržbu až o 30%.

Ošetrenie
Symbol Vysvetlenie
veľmi šetrné pranie max. 40°C veľmi šetrné pranie v práčke, max. teplota 40°C
veľmi mierne mechanické pôsobenie, veľmi mierne odstreďovanie, nesmie sa žmýkať ručne
nesmie sa bieliť nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór
nesmie sa sušiť v sušičke nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke
žehlenie max. 150°C môže sa žehliť na max. 150°C
môže sa chemicky čistiť môže sa chemicky čistiť, aj pomocou rozpúšťadiel s obmedzeným pridaním vody, s obmedzeným mechanickým pôsobením a s obmedzenou teplotou sušenia
samoobslužné čistenie nie je dovolené

Tvary môžu byť štvorcové, obdĺžnikové, oválne, kruhové alebo v tvare, v ktorom potrebujete – vtedy však požadujeme doručiť nám strih.

Tieto prestierania sú moderným doplnkom a sú vyrábané na mieru zákazníka, priamo podľa potrieb zákazníka, nedržia sa na sklade, preto každý zákazník má možnosť vybrať si dezén, tvar a veľkosť tak, aby mu vyhovoval. Môžu byť jednofarebné alebo vzorované. Vyrábajú sa až po pripísaní vašej platby na náš firemný účet.

Prestierania môžete použiť spolu s obrusom, alebo samotné len bez obrusu, aby vám vynikol aj váš stôl.

Ponúkame Vám aj iné rozmery, ako tie, ktoré sú uvedené v našej ponuke, informáciu o cene na Vami vybranú veľkosť Vám radi poskytneme mailom.

Výroba a odoslanie prestieraní k zákazníkovi je do 10 pracovných dní odo dňa pripísania vašej platby na náš účet.

Taktiež máte možnosť zakúpiť si aj metráž tohto materiálu, 1 meter stojí 10 Eur. Minimálny odber sú však 2 metre z jedného dezénu. V prípade záujmu nám napíšte e-mail.