NOVINKA v našej ponuke - exkluzívny elegantný nepremokavý prešívaný materiál Soft Touch.

FROTÉ Medical rovná nepremokavá plachta s PU náterom

Výrobca: STACO

Materiál: Froté + PU náter
Farba:
Rozmer:

Štandardná výška matraca pri rozmere :

Zvýšenie okraja plachty: + INC_HEIGHT cm

Celková výška plachty: TOT_HEIGHT cm

Neponúkame Váš rozmer? Nevadí, keďže sme priamo výrobca, napíšte nám na info@nepremokaveplachty.sk a my Vám pošleme cenovú ponuku priamo na Vami dopytovaný rozmer tohto produktu.
Dostupnosť: Zákazkové šitie na mieru do 5 prac. dní
Cena za kus: Zvoľte si rozmer.
Množstvo:

Celková gramáž je 200 g/m2 (+/-5%), z toho slučkové froté je 130 g/m2 a polyuretán je až 70 g/m2.

Zloženie:
Vrchnú časť tvorí slučkové biele froté, pevná a odolná pletenina, ktorá je zmesou 80% bavlny a 20% polyesteru.
Spodnú časť tvorí 100% špeciálne odolný polyuretánový náter.

Rovná, nepremokavá, zdravotná, froté MEDICAL je vhodná pre všetky vekové kategórie.
Toto hygienické prestieradlo je kvalitné a je nepremokavá po celej jej ploche, úplne rovné – teda je bez gumičky na okraji.
Je to jednovrstvové nepremokavé prestieradlo zložené z dezénu froté MEDICAL, ktorý je tepelne upravený s nepremokavou vrstvou z polyuretánu a tým tvoria jeden celok, takže vrchná časť pleteniny frooté sa nešmýka na spodnej polyuretánovej vrstve plachty. Vrstva polyuretánu je nanášaná najmodernejšou technológiou výroby. Je tam takmer trojnásobne vyššia gramáž polyuretánu, než na všetkých ostatných froté výrobkoch. Preto sú tieto plachty vhodné aj do veľmi namáhavých prevádzok – nemocnice, sanatóriá, hospice, hotely a iné ubytovacie zariadenia. Sú vysoko priedušné, pretože vďaka tejto technológii tam nie sú žiadne lepidlá, ktoré by bránili v cirkulácii vzduchu.

Je úplne rovná – teda je bez gumičky.

Ako objednať správnu veľkosť rovnej plachty?

Ak chcete napríklad túto rovnú nepremokavú plachtu na rozmer matraca 60 x 120 cm, tak si treba k tomuto rozmeru pripočítať výšku matraca zo všetkých štyroch strán + zahnutie pod matracom, čiže ak máte výšku matraca 12cm a chcete mať 8cm pod matracom, tak celková veľkosť plachty je 60 + 12 + 12 + 8 + 8 = 100 cm šírka a 120 + 12 + 12 + 8 + 8 = 160 cm. V tomto prípade treba teda na matrac 60 x 120 cm objednať plachtu v rozmere 100 x 160 cm.

Ukážka priedušnosti

Polyuretánová membrána má takú vlastnosť, že neprepustí do Vášho matraca žiadnu tekutinu, avšak z Vášho matraca smerom von prepustí vzduch.

Preto sú tieto plachty priedušné. Matrac pod nimi dýcha. Taktiež spiaci na takejto nepremokavej plachte sa nepotí.

Výrobky sú zdravotne nezávadné a sú vhodné aj pre deti do 3 rokov, šijú sa z certifikovaného materiálu.
Slúžia aj ako hygienická bariéra proti roztočom.

Prestieradlo je hladké, jemné a vhodné pre deti a aj dospelých. Slúži pre tých, ktorí sa v noci pomočujú, v posteli raňajkujú, alebo spia so svojimi zvieratkami, taktiež je vhodné pre erotické páry a zároveň pre chorých ľudí alebo práve pre tých, ktorí prišli z operácie do domáceho liečenia. Plachty sa využívajú aj v rôznych sanatóriách a materských školách. Slúžia aj ako bariéra proti roztočom a iným nečistotám.

Ošetrenie - symboly údržby (pracie symboly)

normálne pranie max. 90°C normálne pranie bielizne v práčke, max. teplota 90°C
nepoužívať avivážne prostriedky a ani ocot
nesmie sa bieliť nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór
môže sa sušiť v sušičke môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, avšak sušičky môžu spôsobiť skrátenie životnosti výrobku, takže ich odporúčame používať len v nevyhnutnom prípade
nesmie sa žehliť nesmie sa žehliť, naparovanie a spracovanie parou je neprípustné
nesmie sa chemicky čistiť nesmie sa chemicky čistiť, nesmú sa odstraňovať škvrny organickými rozpúšťadlami

V prípade, že Vám naše rozmery nevyhovujú, napíšte alebo zavolajte, pošleme Vám cenovú ponuku a vyrobí sa Vám akýkoľvek rozmer podľa Vašich potrieb.

Tieto nepriepustné plachty sa šijú pre Vás na objednávku, preto je potrebná platba vopred na účet. Odosielajú sa k Vám do 5 pracovných dní po dni pripísania Vašej platby na náš firemný účet.