NOVINKA v našej ponuke - exkluzívny elegantný nepremokavý prešívaný materiál Soft Touch.

DUO Comfort nepremokavý chránič matraca s gumičkami v rohoch

Výrobca: STACO

Materiál: Jersey + PU záter + Molton
Farba:
Rozmer:

Štandardná výška matraca pri rozmere :

Zvýšenie okraja plachty: + INC_HEIGHT cm

Celková výška plachty: TOT_HEIGHT cm

Neponúkame Váš rozmer? Nevadí, keďže sme priamo výrobca, napíšte nám na info@nepremokaveplachty.sk a my Vám pošleme cenovú ponuku priamo na Vami dopytovaný rozmer tohto produktu.
Dostupnosť: Zákazkové šitie na mieru do 5 prac. dní
Cena za kus: Zvoľte si rozmer.
Množstvo:

Celková gramáž je 350 g/m2, z toho jersey je 130 g/m2, polyuretán je 30 g/m2 a molton je 190 g/m2.

Je to veľmi kvalitný, hrubý asi 3 milimetre, priedušný, biely, nepremokavý chránič matraca s PU vrstvou a v každom rohu má gumičku, aby sa mohol lepšie prichytiť o Váš matrac. Na povrchu je úplne jemný a hladký.

Rozdiel medzi DUO Comfort nepremokavým chráničom matraca a DUO Comfort nepremokavou podložkou je iba v gumičkách.
DUO Comfort nepremokavý chránič má prišité 4 gumičky, v každom rohu jednu. Podložka je bez prišitých gumičiek. Iný rozdiel tam nie je.

Nepremokavý chránič obsahuje tri druhy materiálu, kde z vrchnej strany je biely jersey, ktorý pozostáva z 67 % bavlny a 33 % polyesteru, v strede je nepremokavá časť 100 % polyuretánový záter a zo spodnej strany je biely molton, ktorý pozostáva z 70 % bavlny a 30 % polyesteru.

Ukážka priedušnosti

Materiál, z ktorého je tento chránič ušitý je vhodný aj pre deti do troch rokov veku. Možno ho používať na obidve strany.

Ošetrenie - symboly údržby (pracie symboly)

šetrné pranie max. 90°C šetrné pranie vo vrecku na pranie bielizne v práčke, max. teplota 90°C
mierne mechanické pôsobenie, mierne odstreďovanie, nepoužívať avivážne prostriedky
nesmie sa bieliť nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór
môže sa sušiť v sušičke môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, avšak sušičky môžu spôsobiť skrátenie životnosti výrobku, takže ich odporúčame používať len v nevyhnutnom prípade
nesmie sa žehliť nesmie sa žehliť, naparovanie a spracovanie parou je neprípustné
nesmie sa chemicky čistiť nesmie sa chemicky čistiť, nesmú sa odstraňovať škvrny organickými rozpúšťadlami

Je vhodný do malých postieľok a taktiež aj na veľké manželské postele.
Slúži na ochranu Vášho matraca hlavne vtedy, keď sa deti odúčajú od plienok, pre starších ľudí a chorých po príchode z nemocnice po operácii, pri zdravotných hlavne ženských problémoch alebo pre všetkých, ktorý si chcú ochrániť matrac a predĺžiť mu jeho životnosť. Vaše matrace zostanú vždy dokonale suché a ochránené.

Tento nepremokavý chránič matraca, kvôli estetickému vzhľadu Vášho lôžka, odporúčame ešte celý prekryť aj s matracom s obyčajnou Vami bežne v domácnosti používanou plachtou.

V prípade, že Vám naše rozmery nevyhovujú, napíšte nám mail, my Vám pošleme cenovú ponuku a vo výrobe ušijú akýkoľvek rozmer podľa Vášho želania.

DUO Comfort nepremokavý chránič matraca sa šije na objednávku do 5 pracovných dní odo dňa prijatia Vašej platby na náš účet. Prosíme Vás, aby ste si zmerali matrac skôr než uskutočníte objednávku. Šije sa to individuálne na mieru zákazníka, nie je to sériová výroba, preto je potrebná platba vopred na náš firemný účet. Odosiela sa k Vám do 5 pracovných dní odo dňa pripísania Vašej platby na náš firemný účet.

Po rozkliknutí okienka "Rozmer" sa Vám zobrazia rozmery spolu s ich cenami.
Na pravej strane je rolovátko pomocou ktorého si nájdete rozmer, ktorý potrebujete.