Rúška sa opäť vracajú. Je čas ich znovu vytiahnuť. Naše ochranné bavlnené dvojvrstvové rúška si môžete objednať tu.

ABSORB nepremokavý chránič matraca s gumičkami v rohoch

Výrobca: STACO

Materiál: Polyester + absorpčné savé polyesterové jadro + PU záter + polyester
Farba:
Rozmer:
Neponúkame Váš rozmer? Nevadí, napíšte nám na admin@nepremokaveplachty.sk a my Vám pošleme cenovú ponuku priamo na Vami požadovaný rozmer.
Dostupnosť: Na objednávku do 5 prac. dní
Cena za kus: Zvoľte si rozmer.
Množstvo:

Tento kvalitný materiál máme v dvoch farebných dezénoch, v nemocničnom bledozelenom a v bielom.

Celková gramáž v bledozelenom nemocničnom dezéne je až 380 g/m2, z toho bledozelený polyester je 75 g/m2, savé absorpčné jadro je 190 g/m2, polyuretán je 40 g/m2 a spodná bledomodrá polyesterová vrstva 75 g/m2.

Celková gramáž je v bielom dezéne až 395 g/m2, z toho biely polyester je 90 g/m2, savé absorpčné jadro je 190 g/m2, polyuretán je 40 g/m2 a spodná polyesterová bledomodrá vrstva 75 g/m2.

Je to veľmi kvalitný, extra savý, prateľný, hrubý asi 3 milimetre, priedušný, nepremokavý chránič s PU vrstvou. Na povrchu je jemný a hladký. Všetky 4 vrstvy materiálu sú dokonale spojené po celej ploche materiálu. Vďaka unikátnej modernej technológii sa pri používaní vôbec nekrčia.

Chrániče disponujú extra vysokou absorpciou tekutín, a to až 2 litre na meter štvorcový. Povrchová vrstva umožňuje rýchle preniknutie tekutiny do nižšej absorpčnej vrstvy. Na spodnej strane nepremokavá bariéra zaručuje to, že miesto, pod týmto chráničom zostane suché. Oblé rohy na chrániči matraca znižujú jeho opotrebovanie, čím sa predlžuje jeho životnosť. Môže sa prať cca 300 krát. Chránič sa prvým praním scelí a bude kompaktnejší, mäkší a ohybnejší.

Ukážka priedušnosti

Rozdiel medzi nepremokavým chráničom matraca a nepremokavou podložkou je iba v gumičkách. Iný rozdiel tam nie je. Podložka je bez prišitých gumičiek. Nepremokavý chránič má prišité 4 gumičky, v každom rohu jednu.

ABSORB nepremokavý chránič sa skladá až zo štyroch druhov materiálu, kde z vrchnej strany je 100% polyester prešívaný so strednou, druhou, extra sacou 100% polyesterovou vrstvou, laminovanou s treťou vrstvou 100% nepremokavou polyuretávovou, priedušnou vrstvou a nakoniec ešte laminovanou s 100% spodnou polyesterovou vrstvou.

Materiál, z ktorého je táto podložka ušitá je vhodný aj pre detičky do troch rokov veku.

Ošetrenie
Symbol Vysvetlenie
šetrné pranie max. 90°C šetrné pranie v práčke, max. teplota 90°C,
mierne mechanické pôsobenie, mierne odstreďovanie, nepoužívať avivážne prostriedky
nesmie sa bieliť nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór
môže sa sušiť v sušičke môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, avšak sušičky môžu spôsobiť skrátenie životnosti výrobku, takže odporúčame používať len v nevyhnutnom prípade
nie je potrebné žehliť nie je potrebné žehliť
nesmie sa chemicky čistiť nesmie sa chemicky čistiť, nesmú sa odstraňovať škvrny organickými rozpúšťadlami

Je vhodný do malých postieľok a taktiež aj na veľké manželské postele.

Slúži na ochranu Vášho matraca hlavne vtedy, keď sa deti odúčajú od plienok, pre starších ľudí a chorých po príchode z nemocnice po operácii, pri zdravotných hlavne ženských problémoch alebo pre všetkých, ktorý si chcú ochrániť matrac a predĺžiť mu jeho životnosť. Vaše matrace zostanú vždy dokonale suché a ochránené.

Chránič matraca kvôli estetickému vzhľadu Vášho lôžka, odporúčame ešte celý prekryť aj s matracom s obyčajnou, Vami bežne doma používanou plachtou.

V prípade, že Vám naše rozmery nevyhovujú, napíšte nám mail, my Vám pošleme cenovú ponuku a vo výrobe ušijú akýkoľvek rozmer podľa Vášho želania.

Šírka našej metráže je 180cm.

Tento extra savý nepremokavý chránič sa šije na objednávku. Prosíme Vás, aby ste si zmerali matrac skôr než uskutočníte objednávku. Šije sa to individuálne na mieru zákazníka, nie je to sériová výroba, preto je potrebná platba vopred na náš firemný účet. Odosiela sa k Vám do 5 pracovných dní po dni pripísania Vašej platby na náš firemný účet.

Po rozkliknutí okienka "Rozmer" sa Vám na monitore zobrazia rozmery spolu s ich cenami.
Na pravej strane je rolovátko pomocou ktorého si nájdete rozmer, ktorý potrebujete.