Ospravedlňujeme sa Vám, osobné prevzatie tovaru v našej predajni momentálne nie je možné. Tovar odosielame len poštou.

ABSORB nepremokavá podložka pre psa

Výrobca: STACO

Materiál: Polyester + absorpčné savé polyesterové jadro + PU záter + polyester
Farba:
Rozmer:
Neponúkame Váš rozmer? Nevadí, napíšte nám na admin@nepremokaveplachty.sk a my Vám pošleme cenovú ponuku priamo na Vami požadovaný rozmer.
Dostupnosť: Na objednávku do 5 prac. dní
Cena za kus: Zvoľte si rozmer.
Množstvo:

Celková gramáž v bledozelenom dezéne je až 380 g/m2, z toho bledozelený polyester je 75 g/m2, savé absorpčné jadro je 190 g/m2, polyuretán je 40 g/m2 a spodná polyesterová bledomodrá vrstva 75 g/m2.

Máte doma psíka alebo mačičku? Tak potom máme pre vás v ponuke túto podložku. Je to veľmi kvalitná, extra savá, mnohokrát prateľná v pračke, hrubá asi 3 milimetre, priedušná, nepremokavá podložka s PU vrstvou pre vašich rodinných miláčikov, napríklad pre psíkov a mačičky, alebo aj iné zvieratká. Na povrchu je z jemného a hladkého polyesteru. Všetky 4 vrstvy materiálu sú dokonale spojené po celej ploche materiálu. Vďaka unikátnej modernej technológii sa pri používaní vôbec nekrčia.

Podložky disponujú extra vysokou absorpciou tekutín, a to až 2 litre na meter štvorcový. Povrchová vrstva umožňuje rýchle preniknutie tekutiny do nižšej absorpčnej vrstvy a tak sú dobrým pomocníkom v domácnosti. Na spodnej strane nepremokavá bariéra zaručuje to, že miesto, pod týmto chráničom zostane suché. Oblé rohy na podložke znižujú jeho opotrebovanie, čím sa predlžuje jej životnosť. Môže sa prať cca 300 krát. Táto unikátna podložka sa prvým praním scelí a bude kompaktnejšia, mäkšia a ohybnejšia. Je ju možné používať napríklad ako spiacu podložku, kde môže zachytávať aj moč malých šteniatok alebo môže slúžiť napríklad pod miskou s vodou. Taktiež je ideálnym pomocníkom pri cestovaní autom alebo lietadlom. Jej vlastnosti oceníte aj pri rôznych nečakaných chorobách alebo zraneniach.

ABSORB podložka sa skladá až zo štyroch druhov materiálu, kde z vrchnej strany je 100% polyester prešívaný so strednou, druhou, extra sacou 100% polyesterovou vrstvou, laminovanou s treťou vrstvou 100% nepremokavou polyuretávovou, priedušnou vrstvou a nakoniec ešte laminovanou s 100% spodnou polyesterovou vrstvou. Vaše domáce zvieratko sa nebude na podložke potiť.

Ošetrenie
Symbol Vysvetlenie
šetrné pranie max. 90°C šetrné pranie v práčke, max. teplota 90°C,
mierne mechanické pôsobenie, mierne odstreďovanie, nepoužívať avivážne prostriedky
nesmie sa bieliť nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór
môže sa sušiť v sušičke môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, avšak sušičky môžu spôsobiť skrátenie životnosti výrobku, takže odporúčame používať len v nevyhnutnom prípade
nie je potrebné žehliť nie je potrebné žehliť
nesmie sa chemicky čistiť nesmie sa chemicky čistiť, nesmú sa odstraňovať škvrny organickými rozpúšťadlami

V prípade, že Vám naše rozmery nevyhovujú, napíšte nám mail, my Vám pošleme cenovú ponuku a vo výrobe ušijú akýkoľvek rozmer podľa Vášho želania, pokiaľ to dovolí šírka materiálu.

Šírka našej metráže je 180cm.

Šije sa to individuálne na mieru zákazníka, nie je to sériová výroba, preto je potrebná platba vopred na náš firemný účet.

Odosiela sa k Vám do 5 pracovných dní po dni pripísania Vašej platby na náš firemný účet.

Po rozkliknutí okienka "Rozmer" sa Vám na monitore zobrazia rozmery spolu s ich cenami.
Na pravej strane je rolovátko pomocou ktorého si nájdete rozmer, ktorý potrebujete.