NOVINKA v našej ponuke - exkluzívny elegantný nepremokavý prešívaný materiál Soft Touch.

ABSORB nepremokavá podložka na matrac v rohoch bez gumičiek

Výrobca: STACO

Materiál: Polyester + absorpčné savé polyesterové jadro + PU záter + polyester
Farba:
Rozmer:

Štandardná výška matraca pri rozmere :

Zvýšenie okraja plachty: + INC_HEIGHT cm

Celková výška plachty: TOT_HEIGHT cm

Neponúkame Váš rozmer? Nevadí, keďže sme priamo výrobca, napíšte nám na info@nepremokaveplachty.sk a my Vám pošleme cenovú ponuku priamo na Vami dopytovaný rozmer tohto produktu.
Dostupnosť: Zákazkové šitie na mieru do 5 prac. dní
Cena za kus: Zvoľte si rozmer.
Množstvo:

Tento kvalitný materiál máme iba v nemocničnej bledozelenej farbe.

Celková gramáž je až 380 g/m2, z toho bledozelený polyester je 75 g/m2, savé absorpčné jadro je 190 g/m2, polyuretán je 40 g/m2 a spodná bledomodrá polyesterová vrstva 75 g/m2.

Je to veľmi kvalitná, extra savá, prateľná, hrubá asi 3 milimetre, priedušná, nepremokavá podložka s PU vrstvou. Na povrchu je jemná a hladká. Všetky 4 vrstvy materiálu sú dokonale spojené po celej ploche materiálu. Vďaka unikátnej modernej technológii sa pri používaní vôbec nekrčia.

Podložky disponujú extra vysokou absorpciou tekutín, a to až 2 litre na meter štvorcový. Povrchová vrstva umožňuje rýchle preniknutie tekutiny do nižšej absorpčnej vrstvy. Na spodnej strane nepremokavá bariéra zaručuje to, že miesto, pod uvedenou podložkou zostane suché. Oblé rohy na podložke znižujú opotrebovanie, čím sa predlžuje jej životnosť. Môže sa prať cca 300 krát. Podložka sa prvým praním scelí.

Ukážka priedušnosti

Rozdiel medzi nepremokavým chráničom matraca a nepremokavou podložkou je iba v gumičkách. Iný rozdiel tam nie je. Podložka je bez prišitých gumičiek. Nepremokavý chránič má prišité 4 gumičky, v každom rohu jednu.

Nepremokavá podložka obsahuje až štyri druhy materiálu, kde z vrchnej strany je 100% polyester prešívaný so strednou, druhou, extra sacou 100% polyesterovou vrstvou, laminovanou s treťou vrstvou 100% nepremokavou polyuretánovou, priedušnou vrstvou a nakoniec ešte laminovanou so 100% spodnou polyesterovou vrstvou.

Materiál, z ktorého je táto podložka ušitá je vhodný aj pre detičky do troch rokov veku.

Ošetrenie - symboly údržby (pracie symboly)

šetrné pranie max. 90°C šetrné pranie vo vrecku na pranie bielizne v práčke, max. teplota 90°C
mierne mechanické pôsobenie, mierne odstreďovanie, nepoužívať avivážne prostriedky
nesmie sa bieliť nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór
môže sa sušiť v sušičke môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, avšak sušičky môžu spôsobiť skrátenie životnosti výrobku, takže ich odporúčame používať len v nevyhnutnom prípade
nesmie sa žehliť nesmie sa žehliť, naparovanie a spracovanie parou je neprípustné
nesmie sa chemicky čistiť nesmie sa chemicky čistiť, nesmú sa odstraňovať škvrny organickými rozpúšťadlami

Je vhodná do malých postieľok a taktiež aj na veľké manželské postele.

Slúži na ochranu Vášho matraca hlavne vtedy, keď sa deti odúčajú od plienok, pre starších ľudí a chorých po príchode z nemocnice po operácii, pri zdravotných hlavne ženských problémoch alebo pre všetkých, ktorý si chcú ochrániť matrac a predĺžiť mu jeho životnosť. Vaše matrace zostanú vždy dokonale suché a ochránené. Podložku na matrac, kvôli estetickému vzhľadu Vášho lôžka, odporúčame ešte celú prekryť aj s matracom s obyčajnou, Vami bežne používanou plachtou.

V prípade, že Vám naše rozmery nevyhovujú, napíšte nám mail, my Vám pošleme cenovú ponuku a vo výrobe ušijú akýkoľvek rozmer podľa Vášho želania. Šírka našej metráže je 180cm.

Táto extra savá nepremokavá podložka sa šije na objednávku. Prosíme Vás, aby ste si zmerali matrac skôr než uskutočníte objednávku. Šije sa to individuálne na mieru zákazníka, nie je to sériová výroba, preto je potrebná platba vopred na náš firemný účet. Odosiela sa k Vám do 5 pracovných dní po dni pripísania Vašej platby na náš firemný účet.

Po rozkliknutí okienka "Rozmer" sa Vám na monitore zobrazia rozmery spolu s ich cenami.
Na pravej strane je rolovátko pomocou ktorého si nájdete rozmer, ktorý potrebujete.