Ospravedlňujeme sa Vám, osobné prevzatie tovaru v našej predajni momentálne nie je možné. Tovar odosielame len poštou.

Šerpy

Výrobca: slovenský
Materiál: 100% polyester - teflón
Farba:
Ukončenie:
Rozmer:
Dostupnosť: Na objednávku do 10 prac. dní
Cena za kus: Zvoľte si rozmer.

Farbu dezénu si vyberajte prosím podľa dezénov, ktoré sú vyobrazené v kategórii teflónových obrusov jednofarebných a teflónových obrusov vzorovaných.

Ponúkame vám možnosť vyrobenia jednofarebnej alebo vzorovanej šerpy presne podľa potrieb zákazníka, teda podľa jeho predstáv. Je to jednoduchý a moderný spôsob stolovania. Šerpu možno používať a kombinovať spolu s obrusom alebo len tak bez obrusu, priamo na stôl. Je široký výber farieb a rozmerov. Je možné vyrobiť aj rozmer, ktorý nie je uvedený na našej stránke. Šerpa elegantne vyzdobí váš stôl.

Sú vyrobené z teflónového materiálu, ktorý odpudzuje tekutiny.

Po vypratí je ich potrebné jemne prežehliť, čím sa obnoví ich odpudivá schopnosť. Tieto teflónové výrobky vykazujú úsporu nákladov na ich údržbu až o 30%.

Ošetrenie
Symbol Vysvetlenie
veľmi šetrné pranie max. 40°C veľmi šetrné pranie v práčke, max. teplota 40°C
veľmi mierne mechanické pôsobenie, veľmi mierne odstreďovanie, nesmie sa žmýkať ručne
nesmie sa bieliť nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór
nesmie sa sušiť v sušičke nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke
žehlenie max. 150°C môže sa žehliť na max. 150°C
môže sa chemicky čistiť môže sa chemicky čistiť, aj pomocou rozpúšťadiel s obmedzeným pridaním vody, s obmedzeným mechanickým pôsobením a s obmedzenou teplotou sušenia
samoobslužné čistenie nie je dovolené

Tvary sú obdĺžnikové. Maximálna šírka je však stanovená šírkou metráže, pretože metráž jednotlivých dezénov je rôzna, je široká od 145 cm do 185 cm. Dĺžka šerpy nerozhoduje.

Výrobky sú vyrábané na mieru, priamo podľa potrieb zákazníka, nedržia sa na sklade, preto každý zákazník má možnosť vybrať si dezén, tvar a veľkosť tak, aby mu vyhovoval. Šijú sa až po pripísaní vašej platby na náš firemný účet.

Šírka šerpy a taktiež dĺžka šerpy záleží len od vášho želania. Šerpu možno použiť po dĺžke stola, alebo napríklad dve šerpy po šírke stola, prípadne ju môžete skombinovať s prestieraním.

Ponúkame Vám aj iné rozmery než sú uvedené v našej ponukovej tabuľke, informáciu o cene na Vami vybranú veľkosť Vám radi poskytneme mailom.

Taktiež máte možnosť zakúpiť si aj metráž tohto materiálu, 1 meter stojí 10 Eur. Minimálny odber sú však 2 metre z jedného dezénu. V prípade záujmu nám napíšte e-mail.

Výroba a odoslanie obrusu k zákazníkovi je do 10 pracovných dní odo dňa pripísania vašej platby na náš účet.